więcej...

Aktualności

Oceny zawodników po meczu z Falenicą

• autor: fenixadmin, 2011-04-25 12:59

Kibice nie dostali świątecznego prezentu od zawodników Fenixu. Porażka 0-3 w pełnym składzie jest dla nas ciosem, tym bardziej, że byliśmy przez cały mecz stroną przeważającą. Oceny w rozwinięciu…

Wszyscy na trening we wtorek o 18!!! Jak przegramy mecz z Lipowem to można powoli się pakować do B klasy, więc obecność obowiązkowa!!!

Bramkarz: 1. Paweł Rudnik- w końcu mecz bez błędu. Pewne interwencje gdy miał to do tego okazję. Żadna bramka nie obciąża jego konta.

Ocena: 7

Prawy obrońca: 16. Karol Szczęsny- dobrze w ataku. Trochę mniej pewnie w obronie. Przeciętny mecz Karola, ale bez poważnych błędów.

Ocena: 7

Lewy obrońca: 17. Piotr Markowski- niestety nietypowo na lewej obronie w pierwszej połowie i poradził sobie świetnie. Dużo się podłączał do akcji ofensywnych. Brał na siebie ciężar gry, nie bał się ograć zawodnika.

Ocena: 7,5

Środkowy obrońca: 8. Rafał Malinowski (c)- szkoda, że zszedł po 60 minutach bo grał pewnie. Dobrze w powietrzu i bez większych błędów.

Ocena: 7

Środkowy obrońca: 10. Kamil Jastrzębski- bardzo gdyby nie błąd w pierwszej minucie to byłoby ok. Ale później już Kamil nie popełniał błędów.

Ocena: 6,5

Prawy pomocnik: 5. Rafał Matak- zagrał na swojej nominalnej pozycji, ale podawał podobnie jak w meczu z Advitem. Mógł wyłożyć przynajmniej 4 bramki. Wrzutki pozostawiały wiele do życzenia, na co zwrócił uwagę Bartosz Filipiak.

Ocena: 5

Lewy pomocnik: 2. Łukasz Pokropek- tym razem na lewej pomocy, ale znowu dobrze. Dawał dużą pewność i często było w końcu grane lewą stroną. Dobrze współpracował z Waflem, jednak braki kondycyjne spowodowały, że w 70 minucie musiał zejść.

Ocena: 7

Środkowy pomocnik: 18. Michał Maciejewski- już w trochę w lepszym zdrowiu. Widać, że coraz lepiej współpracuje z Pawlakiem. Ma więcej piłkę i próbują rozgrywać. Szkoda, że zabraknie go w sobotę.

Ocena: 7

Środkowy pomocnik: 9. Konrad Pawlak- w końcu dużo podań. Pokazywał się do gry, często miał dobre prostopadłe podania. Szkoda, że zabraknie go w sobotę.

Ocena: 7

Napastnik: 7. Andrzej Dróżdż- już nie był tak obciążony jak w meczu z Advitem. Jednak znowu nie miał żadnej 100% okazji. Nadal twierdzę, że jest mu potrzebny szybki i silny napastnik, za którym Andrzej by grał.

Ocena: 7

Napastnik: Darek Osica- nie miał szczęścia, chociaż widać, że umie znaleźć się polu karnym. Jeden dobry strzał w pierwszej połowie wyłapany prze bramkarza, ale widać że jakoś nie potrafił pewnie strzelić w bramkę.

Ocena: 7

Zmiany:

Lewy obrońca: 6. Mateusz Szczęsny- miał trudnego przeciwnika, ale poradził sobie chociaż widać, że brakuje mu kontaktu z piłką.

Ocena: 6,5

Lewy pomocnik: 14. Radosław Osica- zagrał 20 minut i jak zwykle był na swoim poziomie. Pewny z tyłu, ale brakowało jakiejś akcji skrzydłem.

Ocena: 6

Prawy pomocnik: 13. Konrad Siwak- grał krótko i nie miał za bardzo okazji się pokazać.