więcej...

Aktualności

Kolejna porażka po dobrej grze. 0-3 dla Falenicy

• autor: BartekP, 2011-04-21 14:54

Świąteczny mecz nie będzie dobrze wspominany przez Fenix. Pomimo dobrej gry nie udało się wygrać meczu z Falenicą. Nikt nie będzie pamiętał, że graliśmy piłką i mieliśmy sporo sytuacji. Czwarta porażka z rzędu, a przy wygranej Watry nasza sytuacja robi się nieciekawa.

Znowu pogoda dopisała gdy graliśmy u siebie. Jednak frekwencja kibiców była słabsza. Myślę, że grą nie mogą być zawiedzeni, ale wynik…

Mecz jeszcze się dobrze nie zaczął, a już było 0-1. Kamil źle sobie przyjął piłkę, którą zabrał napastnik i mocnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza Fenixu. Rudnik bez szans, a my znowu straciliśmy bramkę w pierwszej minucie. Później przez całą pierwszą połowę mieliśmy inicjatywę. Dużo graliśmy piłką, ale nie mieliśmy żadnej stuprocentowej sytuacji. Wszystkie piłki spokojnie wyłapywał bramkarz Falenicy, który nie miał imponujących warunków fizycznych, ale świetnie się ustawiał i parował wszystkie piłki. Kiedy wszyscy czekali na bramkę gospodarzy to skrzydłowy Falenicy zagrał krzyżową piłkę w pole karne, tam nabiegł drugi skrzydłowy, przyjął sobie piłkę i spokojnie pokonał Rudnika. I znowu Fenix miał inicjatywę, ale kończyło się na słabych wrzutkach.

Druga połowa miała bardzo podobny przebieg. Fenix atakował, ale wszystko kończyło się niedokładnym końcowym podaniem. Sam Rafał Matak miał z pięć okazji do idealnego zagrania do napastników, ale ani razu mu się nie udało. A Falenica robiła swoje i na koniec środkowy pomocnik spokojnym strzałem z 20 metrów ustalił wynik spotkania.

Mecz drużyna Fenixu rozegrała w nowych strojach, które zasponsorowała nam firma RADAMO.