więcej...

Aktualności

Oceny zawodników

• autor: fenixadmin, 2011-04-10 11:31

Mecz był przykry, wynik jeszcze gorszy, ale trzeba starać się dalej i co najważniejsze trenować, bo gra w obronie, szczególnie przy stałych fragmentach gry jest po prostu nieskuteczna. Oceny w rozwinięciu…

Bramkarz: 1. Paweł Rudnik- dobra pierwsza połowa, ale w tym sensie, że nie padła przez niego żadna bramka, ale słabo na przedpolu. Nie pomagał obrońcą, nie krzyczał. Druga połowa dramatyczna. Błędów tyle, że ciężko policzyć. Niestety tym razem słaba gra na przedpolu została wykorzystana przez przeciwników i to kilka razy.

Ocena: 2

Prawy obrońca: 16. Karol Szczęsny- dobra pierwsza połowa Karola. Nie bał się brać piłki na siebie, podciągał grę i wychodził do gry. Dobra gra jeden na jeden. Po stracie bramki na 3-1 i kolejnych niepewnych interwencjach Rudnika kompletnie wybity z rytmu. Dużo strat i niecelnych podań.

Ocena: 6

Lewy obrońca: 6. Mateusz Szczęsny- również pierwsza połowa tylko z kilkoma błędami, bo Bór wjechał kilka razy prawą stroną. W drugiej za bardzo z przodu i tak naprawdę zostawał sam Wafel z tyłu. Niepewny mecz Mateo.

Ocena: 5

Środkowy obrońća: 17. Piotr Markowski- moim zdaniem mimo stracenia przez Fenix 6 bramek Wafel zagrał dobrze. Walczył dopóki mógł, wygrał dużo pojedynków. Szkoda, że to nic nie dało.

Ocena: 7

Środkowy obrońca: 10. Kamil Jastrzębski- ciężko się gra na środku obrony w takim meczu. Gdy cały czas masz presję. Kamil dobra pierwsza połowa. W drugiej połowie próbował nam pomóc z przodu. A i jeszcze rozprowadził akcję na 1-1. Moim zdaniem niewiele do zarzucenia można mieć Kamilowi.

Ocena: 6,5

Prawy pomocnik: 4. Rafał Matak- pierwsza połowa nie był zła. Dobrze współpracował z Karolem i nie bardzo dawali pograć lewym pomocnikom Reguta. Ale jemu najbardziej Rudnik doskwierał, bo 4-1 zgasł w ogóle, starał się ale brak było siły, więc jak większość…

Ocena: 5

Lewy pomocnik: 14. Radosław Osica- dobrze w powietrzu. Większość piłek przebijał z korzyścią dla nas. Kilka akcji z przodu. Ale jakoś współpraca z Mateo w obronie nie szła tak jak powinna.

Ocena: 5,5

Środkowy pomocnik: 18. Michał Maciejewski- w końcu miał boisko takie jakie mu odpowiada. Mógł przyjąć, miał sporo miejsca w pierwszej połowie i w drugiej też sarał się uspokoić grę z przodu. Najlepszy mecz od początku sezonu. Brakuje mi tylko jakiegoś kluczowego podania i bramki. A było kilka okazji w tym meczu.

Ocena: 7

Środkowy pomocnik: 9. Konrad Pawlak(c)- kilka dobrych akcji w pierwszej połowie, ale w drugiej widać, że bramka samobójcza trochę na niego zadziałała, a bramkarz dokonał dzieła i już nie była tak dobrze.

Ocena: 6

Napastnik: 7. Andrzej Dróżdż- najlepszy w naszej drużynie. Raczej nikt nie będzie zgłaszał veta. Asysta i bramka. Dobra gra tyłem do bramki. Robił duże zamieszanie po prawej stronie. Szkoda, że tak mało graliśmy na niego w drugiej połowie, bo naprawdę był w super formie.

Ocena: 8

Napastnik: Darek Osica- robił dużo ruchu w przodzie w pierwszej połowie. Strzelił bramkę, a jeszcze chciał dołożyć dwie. Szkoda, że się nie udało. W drugiej połowie nie było już tyle piłek z przodu i nie mógł się pokazać.

Ocena: 7

Zmiennicy:

Lewy pomocnik: 13. Konrad Siwak- wszedł na kawałek przy słabym wyniku. Ciężko było cokolwiek zmienić.