więcej...

Aktualności

Dramat… 6-2 dla Reguta

• autor: fenixadmin, 2011-04-09 19:04

Niestety nie udało się. Kolejne stracone punkty. Miało być pięknie. Wszyscy byli pozytywnie nastawienie, pogoda się zrobiła całkiem niezła, ale zabrakło wyniku. Dziękujemy kibicom, którzy w 6 osób zrobili dobrą atmosferę i naprawdę byli z nami do końca. Szkoda, że kolejna szansa uciekła.

Zaczęło się całkiem nieźle. Brak spóźnienia, wszyscy spokojnie zapatrywali się na mecz, ale każdy miał w głowie nasze braki. Szczególnie brak Tomasza Manickiego. Niestety przyzwyczailiśmy się, że na meczu bramkarz potrafi nam pomóc i krzyczy i wychodzi do piłki i pomaga naszej niskiej drużynie na przedpolu.

Zaczęło się jak zwykle od chaosu i od szarej rzeczywistości… Boisko wąskie, przeciwnik wysoki i każdy aut to było zagrożenie dla naszej drużyny. I niestety po jednym takim wrzucie Wafel nieszczęśliwie trafił do własnej bramki, ale było to w ferworze walki i nikt nie ma pretensji. Potem Fenix przejął inicjatywe. Jak to Andrzej powiedział, musimy dostać w dupę żebyśmy zaczęli grać… Najpierw Maciejek miał okazję jednak trafił w środek bramki. Jednak następna akcja już rozegrana idealnie. Kripek do Andrzeja, który podciągnął do linii i wyłożył Darkowi Osicy i pewnie strzelił z kilku metrów. Potem Wafel dobrze odnalazł się po rzucie rożnym, jednak minimalnie obok. Regut też miał swoje okazje, ale Rudnik wszystko przeniósł nad poprzeczką. Po pierwszej połowie remis 1-1 i pozytywnie patrzyliśmy na drugą połowę.

Jednak zaczęło się gorzej niż w pierwszej. Pierwszy rzut rożny i nieszczęśliwa interwencja Pawlaka i był kolejny samobój. I wszystkim nogi się ugięły. Kolejne dwa rożne i dwie bramki. Dwa razy koleś strzelił z 4 metra, a Rudnik przymocowany do linii myślał… niewiadomo co. Fenix rozbity, zero spokoju, zero akcji… A kolejna akcja Reguta i 5-1. Prostopadła piłka do ich najlepszego strzelca wyszedł sam na sam, a Rudnik do ostatniej chwili czekał na linii… Napastnik szczęśliwie strzelił w słupek, ale zanim ktokolwiek z Siennicy się zorientował to obiegł Rudnika i spokojnie dobił. Ostatnia bramka dla gospodarzy wpadła również z autu. Było już po meczu. Na końcu Andrzej strzelił bramkę na 6-2, po błędzie bramkarza Boru.

Szkoda meczu i porażki, bo w pierwszej połowie było naprawdę dobrze. Szkoda, bardzo szkoda. Przepraszamy kibiców, że nie walczyliśmy do końca.