więcej...

Aktualności

Remis w Sulejówku

• autor: wafel89, 2017-03-02 08:32

Wczoraj obejrzeliśmy bardzo dobry mecz, który miał dwa oblicza. Pierwsza połowa pokazała skuteczność Victorii II Sulejówek, która z czterech sytuacji strzeliła trzy bramki i do przerwy przegrywaliśmy 0:3. Spokojna rozmowa motywacyjna w przerwie oraz wyjście na drugą połowę z pełną koncentracją, zmieniła obraz meczu o 180 stopni. Fenix dominował, przeważał i stwarzał sobie sytuacje. Najpierw Patryk Waszelewski dwoma bramkami dał sygnał do ataku, a potem Piotr Markowski kolejnymi dwoma bramkami wyprowadził drużynę na prowadzenie 4:3. Niestety w końcówce, po kilku zmianach, nie udało się utrzymać prowadzenia i mecz skończył się 4:4.
Na pochwałę zasługuje cała drużyna, która pomimo fatalnego wyniku do przerwy, potrafiła się odbudować! Liga zbliża się wielkimi krokami, a nie tylko umiejętności wygrywają mecze - głowa także.