Mazovia II Mińsk Maz. 2:2 Fenix Siennica

więcej...

Aktualności

Tygrys wypunktował sienniczan

• autor: BartekP, 2015-08-25 08:29

Tygrys zrewanżował się Fenixowi za porażkę z przed dwóch tygodni i pokonał sienniczan 1:2. Mecz był zacięty ale nerwowy bo piłkarze obu zespołów mieli pretensje do sędziów, którzy nie radzili sobie z prowadzeniem zawodów.

więcej w rozwinięciu oraz FOTO

Pierwsza połowa to badanie się przeciwnków ale to Tygrys miał 3 dobre sytuacje do strzelenia gola ale wszystkie zmarnowane. Raz fatalnie do "pustaka" przestrzelił zawodnik z Huty a w innych sytuacjach dobrze bronił Michał Gawin.

W drugiej połowie, worek z bramkami się rozwiązał. Na 0:1 strzelił Nowicki, gdy zagranie z prawej strony wzdłuż bramki minęło i Gawina i obrońców Fenixa, a akcję zamknął Nowicki i skierował piłkę głową do bramki.

Fenix próbował atakować aby wyrównać ale obrona Tygrysa, spisywała się bardzo dobrze. Sienniczanie przeszli nawet już na 3 obrońców i trener Rowicki postawił wszystko na ofensywę. Pomimo tego, bliżej bramki byli hucianie i po jedenej z kontr strzelili na 0:2.

Fenix koczy mecz w 10, bo kontuzji doznal Marcin Zawadka, ktory jak sie okazalo ma zwichniety staw barkowo-obojczykowy. Honorowa bramke w 90 minucie strzelil pieknym uderzeniem z wolnego z 25 metrow Piotrek Kazimierak.