więcej...

Aktualności

Derby są nasze - Mrozy odczarowane

• autor: BartekP, 2015-05-09 22:22

W końcu. Mrozy zostałe odczarowane przez zawodników Fenixa. Po dobrej grze Watra została pokonana 1:3. Strzelanie rozpoczął Arek Boruciński a później dwa gole dołożył Darek Osica.

więcej w rozwinięciu

ZDJĘCIE - PHOTO BY DARIA

Tego co się wydarzy w Mrozach nikt by nie przewidział bo te mecze są zazwyczaj inne niż wszystkie. Podobnie mogło być i tym razem gdy w pierwszej połowie zastępujący Michała Gawina, Tomek Manicki nie wybronił sytuacji sam na sam. To jednak był jedyna poważna okazja Watry, która kompletnie nie miała pomysłu na grę. Pod koniec 1 połowy Fenix wyprowadził dwa ciosy. Najpierw po rzucie wolnym bramkarz Watry odbił piłkę przed siebie a formalności dopełnił Arek Boruciński. Chwilę później Darek Osica przebojową akcję z prawej strony pola karnego zakończył ładnym strzałem w krótki róg bramkarza po czym sędzia zaprosił wszystkich na przerwę.

Fenix miał wszystko pod kontrolą i wkrótce dopełnił formalności ponownie Darek Osica, 0:3 to był ładny wynik, na który wszyscy zawodnicy zapracowali walką na całym boisku. W doliczonym czasie gry, Watra strzeliła honorową bramkę po rzucie wolnym, gdzie piłka odbiła się od słupka i ze wsteczną rotacją wtoczyła się do bramki.

Dziś maxa dali nie tylko piłkarze ale również sienniccy kibice, którzy licznie przybyli na obiekt przy Tartacznej. Doping niósł się po okolicy ,tak aby wszyscy słyszeli że DERBY SĄ NASZE, HEJ FENIX DERBY SĄ NASZE !!!

W środę jedziemy nadrabiać zaległosci z 19 kolejki do Zbuczyna i znów liczymy na 3 punkty. A w niedzielę, Fenix czeka prawdziwy sprawdzian z Czarnymi Węgrów, na który już teraz Was zapraszamy.