więcej...

Aktualności

Sparing w wakacyjnym rytmie

• autor: fenixadmin, 2009-08-03 10:05

W iście wakacyjnej atmosferze piłkarze Fenixa podeszli do sparingowego meczu z dość egzotycznym rywalem jakim był zespół z Wilczonka. Po pierwszej połowie Fenix nawet przegrywał już 2:3 aby wyjść na prowadzenie 5:3 i potem łatwo oddać 2 bramki w ostatnich minutach. Sienniczanie po boisku raczej poruszali się jakby mieli betonowe buty ale może to efekt budowania formy choć fakt posiadania w składzie niedawnych IV-ligowców powinien odzwierciedlić się w dwucyfrowym wyniku dla Fenixa gdyż tyle sytuacji zostało zmarnowanych.

Fenix - LZS Huragan 5:5

Jackiewicz W (testowany) - Ceregra, Markowski, Szczęsny Karol, Cieślik Wojciech(testowany), Sarna Adrian(testowany), Rowicki Radek(testowany), Osica Drek, Dróżdz, Senktas?(testowany), Pawlak, Grzegrzółka.