więcej...

Aktualności

Cenny punkt na terenie mistrza III Grupy A-Klasy

• autor: fenixadmin, 2009-05-17 22:22

Gospodarzom z Józefowa do awansu do Ligi Okręgowej wystarczył remis, który przepowiedziałem w przedmeczowym news'ie. Dla gości z Siennicy okazał się to cenny remis a oba zespoły grały jak równy z równym i różnica pomiedzy liderem a strefą spadkową była niezauważalna.

Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami ponieważ już po 20 minutach Józa po bramkach Górala i Kowalczyka prowadziła już 2:0 i mogła prowadzić więcej gdyby Góral wykorzystał rzut karny. Na szczęście Daniel Pisarczyk nie musiał interweniować a strzelajacy karnego nawet nie trafił w bramkę.

To był dobry omen dla sienniczan, którzy jeszcze przed przerwą strzelili kontaktową bramkę autorstwa Rafała Mataka. W drugiej połowie więcej z gry miała Józefovia ale to Daniel Wasil dobił swój strzał i doprowadził do jakże cennego remisu. Rywale do spadku solidarnie przegrali swoje mecze więc wszystko w nogach zawodników Fenixa a do końca jeszcze 4 kolejki.