więcej...

Aktualności

W końcu zwycięstwo

• autor: biały_, 2008-11-09 15:02

Zakończenie rundy jesiennej przyniosło upragnione zwycięstwo Fenixa nad drużyną PUG Bielany 5:2.

Hat-tricka ustrzelił Daniel Wasil a dwie kolejne bramki dorzucili Rafał Malinowski oraz Michał Szczęsny.

Mecz na szczycie dołu tabeli rozpoczął się od prowadzenia gości. Po 30 min Fenix przegrywał 2-0 ale zdołał strzelić kontaktową bramkę w 1 połowie a strzelcem był Daniel Wasil.

Druga połowa była odmienna od pierwszej. Zespół z Siennicy wziął się w garść i po reprymendzie dwóch Piotrów  grał zdecydowanie lepiej i wynik spotkania wyrównał najstarszy z naszych zawodników na boisku Malinowski po wykorzystaniu rzutu wolnego w stylu Roberto Carlosa(bramka życia tego zawodnika). Na prowadzenie FENIXA wyprowadził Wasil, który nareszcie spokojnie, precyzyjnie  umieścił futbolówkę w siatce. Bardzo dobre spotkanie rozegrał w bramce Tomek Stachera, który niejednokrotnie ratował sienniczan przed utratą bramki. 4 bramkę strzelił  dobrze grający Szczęsny, który kilkakrotnie przeprowadzał udane rajdy na bramkę  przeciwnika. Wynik ustalił  Wasil, dla którego była to 8 bramka w sezonie i został liderem klasyfikacji strzelców.  Przy trzech bramkach asystował kapitan naszej drużyny Pawlak. W środku walczył jak lew Piotrek Markowski, który rozegrał jedno z lepszych swoich meczów. Końcówka meczu to popis gry Fenixa, który powinien grać w takim stylu przez całą rundę!!!!

Szkoda, że zwycięstwo przyszło na koniec rundy ale dało nam nadzieję na lepszą wiosnę......