więcej...

Aktualności

7 mecz bez zwycięstwa

• autor: Rafał88, 2008-10-20 08:10

Fenix po ciężkim meczu przegrał w Cegłowie z Borem 1:2. Honorową bramkę zdobył Konrad Pawlak.

Relacja z meczu w rozwinięciu newsa.

Mecz zaczął się dla nas dosc dobrze. Atakowaliśmy i często stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe. Najlepszą na początku meczu miał Konrad Pawlak, ale minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po około 15 minutach inicjatywę przejęli goście. Najgroźniejsze sytuacje stwarzali po długich wyrzutach z autu na Andy'ego, który albo przedłużał albo bezpośrednio strzelał na naszą bramkę. Po kilku świetnych obronach Tomasza Stachery wkońcu Bór strzelił bramkę właśnie w taki sposób. Długi wyrzut z autu niepewne wybicie i silnym precyzyjnym strzałem obok słupka zawodnik Reguta otwiera wynik. Później raczej równa gra. Regut świetnie zwężał pole gry czym utrudniał rozgrywnie piłki i często łapał naszych napastników na spalone. Pod koniec 1 połowy Fenix nie wykorzystał sytuacji sam na sam i to zemściło się w ostatniej minucie. Rzut wolny, mocny strzał w środek bramki, nieszczęśliwa interwencja bramkarza i na pierwszą połowe schodziliśmy przegrywając już dwoma bramkami.

Ten zawodnik Boru stwarzał najwiecej problemów obrońcom na zdj "Andy" który nękał obronę Fenixa

W drugiej połowie nie działo się już tak dużo, Regut się cofnął, a zawodnicy Fenixu nie mieli siły na ciągłe ataki. Bór do końca kontrolował grę i stawarzał sobie dobre okazje. W ostatnich minutach Pawlak dostał piłkę na 30 metrze, przedarł się przez linię obrony i precyzyjnym strzałem obok słupka strzelił honorowego gola dla Fenixu. Kolejna porażka. Tym razie obrona grała bardzo dobrze. Szczególne brawa dla Rexa za to, że tą grę poukładał. To jedyny optymistyczny akcent w tym meczu. Kolejny mecz bez punktu i spadek coraz bliżej.