więcej...

Aktualności

Fenix już na 10 miejscu

• autor: BartekP, 2008-05-26 00:00

To, że Fenix doliczy do swojego konta 3 punkty, to można było się spodziewać ale wyniku który padł nikt się nie spodziewał. Więcej bramek padło tylko w Otwocku ale hokejowy wynik 8:5 dał cenne punkty, dzięki którym Fenix awansował już na 10 lokatę a to dzięki dobrej grze w roli gospodarza we wszystkich meczach rundy wiosennej.

Zacznę od strzelców bramek - rozpoczął już tradycyjnie Ceregra, strzałem głową po dośrodkowaniu z rożnego, następnie strzałem w długi róg z ok 16 m popisał się Paderewski a na 3:2 do przerwy strzelił, a raczej huknął Wasil. Po przerwie trafiali jeszcze Łobodowski, Cieślak, Wasil, Matak i Pawlak który równie atomowym uderzeniem z pierwszej piłki umieśił piłkę w okienku brami Osuchowa.

za chwile P.Ceregra strzeli bramkę

Goście, którzy pomimo obaw przyjechali przed czasem najlepiej prezentowali sie w kontrataku dzieki czemu w 1 połowie już nawet prowadzili 2:1 ale bardziej pomógł im golkiper Fenixa Nowicki, który miał udział przy obu bramkach a szczególnie druga bramka zapisuje się na jego konto.

Ponownie sienniczanie razili straszną nieskutecznością. Obrona LKSu pozwalała na stworzenie kilkunastu "setek", które nie znalazły się w siatce gości. Mecz rozgrywany był na dużym luzie i tak rówież grała obrona Fenixa a skutecznością imponował Osuchów, strzelając bramki z każdej sytucji które sobie stworzyli.

W najbliższą niedziele Fenix na sztucznej murawie na boisku przy Łabiszyńskiej zmierzy się z ostatnim w tabeli Junakiem Warszawa i rezultat też będzie na pewno korzystny.