więcej...

Aktualności

Fenix zjadły czarne nerwy

• autor: fenixadmin, 2014-10-06 14:58

Jak najszybciej zawodnicy Fenix'a powinni zapomnieć o meczu w Węgrowie. Wyszli na boisko zostawiając głowy w szatni i szybko mogliśmy zobaczyć tego skutki.

więcej w rozwinięciu

Zawody jeszcze się dobrze nie rozpoczęły a Michał Gawin wybronił rzut karny, dwi-trzy "setki" i za chwilę ponownie rzut karny. Te sytuacje nie wstrząsnęły zawodnikami z Siennicy i Czarni zaaplikowali im 3 gole. Pod koniec 1 połowy dopiero Fenix stworzył jakieś sytuacje po wolnych Trenera a po zamieszniu w polu bramkowych Marcin Zawadka zapakował piłkę do siatki i do przerwy było 3:1.

Po przerwie to Fenix rządził na boisku i był non stop przy piłce, jednak posiadanie nie przekładało się na sytuacje bramkowe. Czarni od czasu do czasu próbowali kontrować i jedna z takich akcji im się udała. Centra zawodnika Czarnych zamieniła się w strzał i zaskoczyła Gawina wpadając za kołnierz w okienko i jeszcze od słupka. Za chwilę Fenix odgryzł się strzelonym karnym przez Darka Osicę i cały czas atakował jednak wciąż bez rezultatu. W ostatniej akcji meczu węgrowianie ustalili wynik meczu i sędzia od razu gwizdnął koniec spotkania.

Czas na totalny reset przed sobotnim meczem z Podlasiem bo głowy muszą być czyste a zaangażowanie na najwyższym poziomie. Jedno czego możemy być pewni, to że siennicy kibice nie zawiodą i tak jak było ich słychać na stadionie w Węgrowie tak i na naszym obiekcie będą wspomagać zawodników Fenixa.