więcej...

Aktualności

Cenny remis na trundym terenie

• autor: fenixadmin, 2013-09-04 19:29

Fenix w środowe popołudnie notuje w tym sezonie drugi środowy remis. Tym razem w Trąbkach zremisował 1-1 z Hutnikiem Huta Czechy. Poprzedni sezon pokazał, że ciężko wywieźć punkty z tego terenu i bardzo szybko się o tym przekonaliśmy. Drużyna Hutnika grała bardzo agresywnie i siłowo. Widać było wielką motywację. Do przerwy przegrywaliśmy 1-0 po dobitce rzutu wolnego. Fenix wyrównał w podobnych okolicznościach tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Rodzyn strzelił zza pola karnego, a Karol Szczęsny dobił z kilku metrów. Do końca meczu wynik się nie zmienił chociaż okazje były z obu stron. Słabe zawody rozgrywał sędzia, który co chwilę się mylił . Raz na korzyść gości, raz na gospodarzy, czym strasznie dezorganizował grę i wprowadzał niepotrzebną nerwowość.