więcej...

Aktualności

Problemy ze skutecznością i tylko 3 bramki

• autor: admin, 2012-10-22 12:29

Fenix bez problemów pokonał Jutrzenkę 0:3 i utrzymał pozycję lidera. Drużyna z Siennicy przeważała przez cały mecz marnując mnóstwo sytuacji bramkowych.

więcej w rozwinięciu

W pierwszym składzie sienniczan wystąpił od początku trener Andrzej Sieradzki, który grając w środku pola dawał wiele spokoju każdej akcji Fenixa. Od pierwszych minut wystąpił również Darek Osica, który nie grał za czerwoną kartkę otrzymaną w Mrozach. Zabrakło natomiast Michała Maciejewskiego, Marcina Zawadki i Konrada Okrzei.

Jak na lidera przystało, Fenix od początku prowadził grę i raz po raz gościł pod bramką Jutrzenki ale brakowało wykończenia. Worek rozwiązał się dopiero w 3 kwadransie 1 połowy. Na lewej stronie szalał Dawid Matak, który po tańcu z obrońcami z końcowej lini wyłożył na ok 10 metr piłkę do Andrzeja Sieradzkiego a ten tylko przyłożył nogę.

Drugą bramkę dorzucił Arek Boruciński, który w swoim stylu kiwał kolejnych cegłowian i pewnym strzałem nad bramkarzem podwyższył na 0:2. Jutrzenka zagroziła raz gdy niezłym strzał z daleka, który zmierzał pod porzeczkę wybronił Mariusz Biardziński.

W drugiej połowie sienniczanie chcieli wejść z piłką do bramki co dało odwrotny efekt i ciężko im było wykończyć akcję. Na szczęście niezawodny kapitan, Konrad Pawlak ustalił wynik na 0:3. W 90 minucie z ok 20 metra z wolnego uderzał Duda ale pewną interwencją i ładną "robinsonadą" popisał się siennicki bramkarza.

Za tydzień mecz z Płomieniem, który odbędzie się w Siennicy ale gospodarzem ma być drużyna z Dębego więc już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie.