więcej...

Aktualności

Nareszcie wygrana w Pilawie

• autor: fenixadmin, 2012-03-31 17:09

Fenix łatwo wygrał 3-0 w drugiej kolejce rundy wiosennej (chociaż chyba ładniejsza pogoda była na jesieni). Gospodarze wspaniale nas ugościli, bo do szatni weszliśmy 5 minut przed meczem, a byliśmy już o 12 wszyscy na miejscu. Na boisku już byli bardziej gościnni i spokojnie nam oddali 3 punkty.

Był to najmniejszy wymiar kary. Już w pierwszej połowie powinno być przynajmniej 3-0, a w drugiej połowie powinniśmy dorzucić kolejne 3. Niestety zawodnicy nie grzeszyli spokojem pod bramką Burzy i po pierwszej połowie dostaliśmy ostry opie... w szatni. Podziałało.

Więcej w rozwinięciu...

Mecz przesunął się o około pół godziny przez totalny brak organizacji i nie przemyśleniu terminarza przez działaczy Pilawy. W pierwsze 15 minut Parker trafił w poprzeczkę, Rodzyn miał dobrą sytuacją i Rafał Matak idealną sytuację z 17 metra.

Później mecz się wyrównał a Pilawa ciągle mieli kontry po niedokładnych podaniach zawodników Fenixu. W przerwie ostra rozmowa pomogła i wyszliśmy bardziej skoncentrowani i byliśmy stroną przeważającą od początku drugiej połowy. Szczęśliwe otworzyliśmy wynik, bo Rodzyn zdecydował się na strzał z dystansu, piłka się odbiła przed bramkarzem i wpadła obok słupka.

Udało się iść za ciosem i po rzucie rożnym Rodzyn przyjął sobie i z całej siły strzelił w bramkę Burzy. 2-0 i było spokojniej. Na koniec było kilka okazji, ale dopiero na samym końcu udało się strzelić. 89 minuta Trener zagrał piłkę na długi słupek Wafel spokojnie odbił sobie od słupka i do pustej bramki spokojnie skierował piłkę do bramki.

Brawo chłopaki, ale widać było, że brakuje nam zgrania i mądrości poruszania się na dużym boisku.

Skład: Bierdziński, Szczęsny, Boruciński, Markowski, Sieradzki, Maciejewski, R. Matak, Jastrzębski (Okrzeja), D. Matak (70' M. Zawadka), Lisiecki (60' Zyglarski), Osica