Gminny Klub Sportowy FENIX Siennica - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 217
ogółem: 1 610 006

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Czarni Węgrów 2:2 Kolektyw Oleśnica
Zryw Sobolew 2:5 Płomień Dębe Wielkie
Wektra Zbuczyn Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy 6:1 Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Miastków 4:1 Victoria Kałuszyn
Sęp Żelechów 0:1 Watra Mrozy
Mazovia II Mińsk Maz. 2:2 Fenix Siennica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

FenixSiennica TV

więcej...

 

 

 

 

terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Watra Mrozy 2:3 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Victoria Kałuszyn 2:0 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
Orzeł Unin 1:0 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:4 Tajfun Jartypory zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 5:1 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Czarni Węgrów 4:1 Zryw Sobolew zobacz ›
Sęp Żelechów 1:3 Fenix Siennica zobacz ›
Wilga Miastków 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 3:4 Zryw Sobolew zobacz ›
Wektra Zbuczyn 0:5 Czarni Węgrów zobacz ›
Tajfun Jartypory 2:8 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Hutnik Huta Czechy 7:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Wilga Miastków 2:1 Orzeł Unin zobacz ›
Mazovia II Mińsk Maz. 6:1 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Sęp Żelechów 0:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Watra Mrozy 0:2 Fenix Siennica zobacz ›
Fenix Siennica 4:2 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Victoria Kałuszyn 4:0 Watra Mrozy zobacz ›
Podlasie Sokołów Podlaski 1:2 Sęp Żelechów zobacz ›
Orzeł Unin 0:1 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:1 Wilga Miastków zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 1:2 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Czarni Węgrów 2:1 Tajfun Jartypory zobacz ›
Wektra Zbuczyn 1:3 Zryw Sobolew zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 1:1 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Tajfun Jartypory 2:1 Zryw Sobolew zobacz ›
Hutnik Huta Czechy 1:4 Czarni Węgrów zobacz ›
Wilga Miastków 1:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Mazovia II Mińsk Maz. 0:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Sęp Żelechów 1:1 Orzeł Unin zobacz ›
Watra Mrozy 0:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Fenix Siennica 2:3 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Victoria Kałuszyn 3:0 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 Fenix Siennica zobacz ›
Orzeł Unin 1:0 Watra Mrozy zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 Sęp Żelechów zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 0:1 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
Czarni Węgrów 2:0 Wilga Miastków zobacz ›
Wektra Zbuczyn 0:2 Tajfun Jartypory zobacz ›
Hutnik Huta Czechy 2:1 Zryw Sobolew zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 1:4 Tajfun Jartypory zobacz ›
Hutnik Huta Czechy 3:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Wilga Miastków 1:2 Zryw Sobolew zobacz ›
Mazovia II Mińsk Maz. 8:1 Czarni Węgrów zobacz ›
Sęp Żelechów 0:2 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Watra Mrozy 0:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Fenix Siennica 0:4 Orzeł Unin zobacz ›
Victoria Kałuszyn 3:0 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Orzeł Unin 4:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:2 Fenix Siennica zobacz ›
Czarni Węgrów 4:3 Sęp Żelechów zobacz ›
Wektra Zbuczyn 3:1 Wilga Miastków zobacz ›
Tajfun Jartypory 1:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Watra Mrozy 1:3 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Mazovia II Mińsk Maz. 4:1 Zryw Sobolew zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 0:2 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Wilga Miastków 2:1 Tajfun Jartypory zobacz ›
Mazovia II Mińsk Maz. 0:1 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Sęp Żelechów 1:4 Zryw Sobolew zobacz ›
Watra Mrozy 3:2 Czarni Węgrów zobacz ›
Fenix Siennica 2:0 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Victoria Kałuszyn 1:2 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Podlasie Sokołów Podlaski 0:0 Orzeł Unin zobacz ›
Orzeł Unin 3:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:0 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 3:2 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Czarni Węgrów 3:1 Fenix Siennica zobacz ›
Zryw Sobolew 3:1 Watra Mrozy zobacz ›
Wektra Zbuczyn 0:2 Sęp Żelechów zobacz ›
Tajfun Jartypory 1:4 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
Hutnik Huta Czechy 10:0 Wilga Miastków zobacz ›
10  Kolektyw Oleśnica 1:0 Wilga Miastków zobacz ›
10  Mazovia II Mińsk Maz. 3:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
10  Sęp Żelechów 1:3 Tajfun Jartypory zobacz ›
10  Watra Mrozy 1:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
10  Fenix Siennica 4:1 Zryw Sobolew zobacz ›
10  Victoria Kałuszyn 1:0 Czarni Węgrów zobacz ›
10  Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
10  Orzeł Unin 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
11  Jabłonianka Jabłonna Lacka 6:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
11  Płomień Dębe Wielkie 4:3 Orzeł Unin zobacz ›
11  Czarni Węgrów 3:3 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
11  Zryw Sobolew 6:2 Victoria Kałuszyn zobacz ›
11  Wektra Zbuczyn 0:1 Fenix Siennica zobacz ›
11  Tajfun Jartypory 4:0 Watra Mrozy zobacz ›
11  Hutnik Huta Czechy 5:1 Sęp Żelechów zobacz ›
11  Wilga Miastków 0:3 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
12  Kolektyw Oleśnica 3:0 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
12  Sęp Żelechów 0:1 Wilga Miastków zobacz ›
12  Watra Mrozy 2:5 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
12  Fenix Siennica 1:1 Tajfun Jartypory zobacz ›
12  Victoria Kałuszyn 1:3 Wektra Zbuczyn zobacz ›
12  Podlasie Sokołów Podlaski 2:1 Zryw Sobolew zobacz ›
12  Orzeł Unin 4:0 Czarni Węgrów zobacz ›
12  Jabłonianka Jabłonna Lacka 7:2 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
13  Płomień Dębe Wielkie 7:2 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
13  Czarni Węgrów 2:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
13  Wektra Zbuczyn 1:5 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
13  Tajfun Jartypory 3:2 Victoria Kałuszyn zobacz ›
13  Wilga Miastków 3:3 Watra Mrozy zobacz ›
13  Mazovia II Mińsk Maz. 5:1 Sęp Żelechów zobacz ›
13  Orzeł Unin 2:2 Zryw Sobolew zobacz ›
13  2017-10-28 Hutnik Huta Czechy 2:3 Fenix Siennica zobacz ›
14  Kolektyw Oleśnica 2:3 Sęp Żelechów zobacz ›
14  Watra Mrozy 0:0 Mazovia II Mińsk Maz. zobacz ›
14  Podlasie Sokołów Podlaski 2:1 Tajfun Jartypory zobacz ›
14  Orzeł Unin 6:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
14  Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:1 Zryw Sobolew zobacz ›
14  Hutnik Huta Czechy 1:3 Victoria Kałuszyn zobacz ›
14  Czarni Węgrów 3:3 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
14  2017-11-05 Fenix Siennica 2:0 Wilga Miastków relacja ›
15  Czarni Węgrów 2:2 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
15  Zryw Sobolew 2:5 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
15  Wektra Zbuczyn Jabłonianka Jabłonna Lacka 17:00
15  Tajfun Jartypory Orzeł Unin 17:00
15  Hutnik Huta Czechy 6:1 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
15  Wilga Miastków 4:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
15  Sęp Żelechów 0:1 Watra Mrozy zobacz ›
15  2017-11-12 Mazovia II Mińsk Maz. 2:2 Fenix Siennica zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Mazovia II Mińsk Maz.Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Maz. 2:2 Fenix Siennica
2017-11-12, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wykonanie strony

Ankiety

W jakim dniu powinny być rozgrywane mecze w Siennicy?

Najnowsza galeria

Fenix - Zryw
Ładowanie...

SPONSOR GŁÓWNY

URZĄD GMINY W SIENNICY

Sponsorzy

kliknij aby powiększyć
 
 
 
kliknij aby powiększyć
 
 
 
 
PERHE RAFAŁ MATAK
 
kliknij aby powiększyć
 
 
 
FH-U Waldemar Salamon
 
TU MOŻE BYĆ TWOJE MIEJSCE !

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny